חברת יונייטד איירליינס מוסיפה טיסה שבועית רביעית בקו בין תל אביב לשיקגו נוכח הביקוש הגדול של לקוחות החברה. הטיסה הרביעית תמריא מתל אביב כל יום חמישי ותצטרף לטיסות החברה הקיימות לשיקאגו בימים שני רביעי ושבת.

טיסות יונייטד לשיקאגו מתקיימות כלהלן:

טיסת יונייטד UA141 ממריאה מתל אביב בשעה 00:50 ונוחתת בשיקגו או’הייר בשעה 05:35

טיסת יונייטד UA140 ממריאה משיקגו או’הייר בשעה 21:15 ונוחתת בתל אביב בשעה 16:40

דורין בורס, סגנית נשיא בכירה עולמית למכירות בחברה הנמצאת כעת בביקור בישראל מסרה כי הטיסה הרביעית תחל לפעול בסוף חודש אוקטובר. הקו לשיקגו הינו קו חדש יחסית שנפתח במהלך מגפת הקורונה.

בורס הוסיפה כי חברת יונייטד שמה בראש מעייניה את נושא איכות הסביבה והחברה רוכשת דלק מטוסים בר קיימא יותר מכל חברת תעופה אחרת. רק בשבוע האחרון היא הודיעה על רכישת 400 מטוסים קלים וחדשניים בהשקעה של 15 מליון דולר לצרכי הסעות.

בהתייחסה למוצרי החברה ולשרותים שהיא מפתחת אמרה דורין בורס כי במסגרת תוכנית יונייטד נקסט, לפיה יכנסו לשרות בתוך חמש שנים חמש מאות מטוסים חדשים, כל מטוס יהיה מצוייד באינטרנט אלחוטי מהיר במיוחד וכן חיבור בלוטות׳ לחיבור נוח למכשירי הנוסעים. עוד אמרה כי הישראלים חזרו מהר מאוד לטוס בעולם יותר מאשר שווקים אחרים. הדבר ניכר במיוחד בטיסות משפחתיות, חופשה וטיולים וגם בטיסות עסקים והייטק.

יעל ברזילי, מנהלת יונייטד בישראל מסרה היום כי החברה מנהלת דיונים עם הרשויות בנתב”ג לפתיחת לאונג’ עסקים לנוסעיה. ״עם תפוסה גבוהה במיוחד ו- 27 טיסות יוצאות בכל שבוע  (ניו יורק, וושינגטון, סן פרנסיסקו ושיקאגו) הדבר מתבקש,״ אמרה.

חברת יונייטד היא חברת התעופה הצפון אמריקאית הפעילה ביותר בנמל התעופה בן גוריון. היא מבצעת טיסות לתל אביב מנמל התעופה בניוארק, שיקגו, וושינגטון וסן פרנסיסקו. בחודשים ינואר-אוגוסט היא הטיסה מישראל ואליה 415,062 נוסעים ונתח השוק שלה בטיסות הישירות לארה״ב עומד על 34.5%.

מאוחר יותר היום צפויה יונייטד גם לקיים מסיבת עיתונאים משותפת עם אמירייטס במהלכה צפויות החברות להכריז על שיתוף פעולה ביניהן.