בחודש אוגוסט פרסמנו כי חברת קתאי פאסיפיק הגדילה את מספר הטיסות שלה לישראל ל-3 טיסות שבועיות ישירות בין תל אביב לנמל הבית שלה בהונג קונג. כעת מודיעה חברת קתאי על מינויה של מנהלת לפעילות של החברה בישראל. מנהלת הפעילות החדשה, קוסימה ווטקינס (Cosima Watkins), תהיה אחראית על הפעילות המסחרית והתפעולית בארץ.

קוסימה ווטקינס הצטרפה לחברת קתאי פסיפיק ב-2019, ובתפקידה הקודם הובילה פרוייקטים בתחום המכירות וההפצה, תוך התמקדות באסטרטגיית מכירה גלובאלית. קוסימה סיימה בהצטיינות יתרה תואר שני בעסקים בינלאומיים וסינית מאוניברסיטת אדינבורו בסקוטלנד.

טיסת קתאי פאסיפיק מהונג קונג לתל אביב מעל סעודיה
טיסת קתאי פאסיפיק מהונג קונג לתל אביב מעל סעודיה

עוד עדכון משמעותי על פעילות קתאי פאסיפיק נוגע לעובדה שהחברה החלה לאחרונה לטוס מעל סעודיה בטיסותיה לישראל. האישור הסעודי חוסך לחברה ההונג קונגית כשעה בזמן הטיסה ובהתאם גם משפר את צריכת הדלק והעלות של הטיסות לישראל. המסלול החדש והמקוצר מחליף את המסלול הצפוני שבו השתמשה החברה עד היום שחלף דרך סין וטורקיה. בחודש אוגוסט הטיסה קתאי מתל אביב סה״כ 1,667 נוסעים.

בהתייחסו למינויה של גב’ ווטקינס, אמר קינטו צ’אן, מנכ”ל אזור אירופה של קתאי פסיפיק, “קתאי פסיפיק סיפקה שירותי תעופה חיוניים רציפים בין מזרח אסיה וישראל לאורך המגיפה. מינויה של קוסימה כמנהלת הפעילות בישראל במטרה להוביל את הצוות הישראלי המופלא שלנו מדגיש מחדש את החשיבות שאנו מייחסים לשוק הישראלי. נקשר את תל אביב עם ערים מרכזיות במזרח אסיה דרך הונג קונג שלוש פעמים בשבוע החל מאוקטובר. קתאי פסיפיק תמשיך לבנות מומנטום בישראל. תפקידה החדש של קוסימה יהיה קריטי בהובלת מסלול זה כלפי מעלה. ”

תגובה
  1. לא מדוייק. בגלל משטר הרוחות, עדיין טסים במסלול הצפוני אבל רק בכיוון תל אביב-הונג קונג. בכיוון השני טסים במסלול הדרומי.

Comments are closed.