יו”ר מועצת רשות שדות התעופה האלוף במיל יצחק ג’רי גרשון, מנכ”ל רש”ת חגי טופולנסקי ומנהל נתב”ג הנכנס אודי בר עוז יצאו אמש לביקור עבודה בסינגפור לסדרת פגישות ולביקור לימודי בנמל התעופה צ׳אנגי, מבין שדות התעופה המובילים בעולם.

דובר רשות שדות התעופה עדכן כי בנוסף לביקור בנמל התעופה צ’נגי שבסינגפור יפגוש המנכ”ל חגי טופולנסקי את הנהלת חברת התעופה סינגפור איירליינס בכדי לקדם פיתוח קווי תעופה בין ישראל לסינגפור. המהלך הזה מצטרף למינוי הרשמי של שגריר סינגפורי בישראל בתחילת השנה. המינוי של שגריר תושב בישראל הוא צעד תקדימי אחרי שנים שבהם סינגפור נמנעה ממהלך זה בשל רגישות מול שכנותיה המוסלמיות.

השילוב של כל הצעדים האחרונים בהחלט יכול להוביל להבשלה של השיחות לבחינה מחודשת של קו טיסות ישיר בין תל אביב לסינגפור וכניסה של סינגפור איירליינס, מחברות התעופה הטובות בעולם, לישראל.

מוזמנים לקרוא גם את סקירת הטיסה שלנו במחלקת עסקים של סינגפור איירליינס.

ביקור רשות שדות התעופה בסינגפור

במהלך הביקור בצ’נגי, מחר יום ה’ 29 לספטמבר, יפגשו מנהלי רש”ת את הנהלת נמל התעופה המוביל בעולם ויבקרו בטרמינל 4 החדש. היו”ר, המנכ”ל ומנהל נתב”ג יעמדו מקרוב על תהליכי הליבה בשרות לנוסע.

בנוסף יתקיים דיאלוג בין ההנהלות, רש”ת וצ’נגי, לחידוש מזכר ההבנות (MOU) אשר נחתם בין רש”ת לבין צ’נגי בשנת 2017.
הנושאים עליהם ידונו הצדדים:

  1. הדרכה בניהול שדות תעופה, שרות לנוסע והמהפכה הדיגיטלית בעולם התעופה. תפעול שדות תעופה ואפשרות לביצוע סקר פערים וסיכונים בתחומים מגוונים.
  2. קיבוע קשרי עבודה עם שדה התעופה צא’נגי בסינגפור עם צוות המנהלים המקבילים בנמלי התעופה רמון ובן גוריון באופן מובנה.
  3. שיווק של נתב”ג ונמל התעופה רמון לחברת התעופה סינגפור איירליינס ושיווק של שדות התעופה בישראל בהיבט של תובלה אווירית של מטען.
  4. קיום הדרכות בינלאומיות – בשילוב גופים מקצועיים כמקור ידע. וביסוס שיתוף פעולה בתחומים פרטניים בתחומי הביטחון והסייבר.

נושאים נוספים שיעלו : מסחר ופיתוח עסקי, בטיחות, ניהול משברים, תפעול, בקרה ושליטה, חוות ניסויים טכנולוגית משותפת והגדרת תו תקן איכות מקצועי בצ’אנגי/בן-גוריון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *