חברת אל על מודיעה היום כי חברת הבת סאן דור משיקה טיסות לקזבלנקה. סאן דור תפעיל שתי טיסות שבועיות בימי שני ורביעי אשר יתווספו ל-6 טיסות שבועיות שאל על מפעילה למרקש. הטיסה הראשונה צפויה להמריא ביום רביעי, 14.12.22.

בכך תצטרף אל על לתחרות על הטיסות לקזבלנקה אשר נשלט עד היום על ידי חברת התעופה המרוקאית רויאל אייר מארוק אשר תפעיל בעונת החורף 5 טיסות שבועיות לקזבלנקה וצפויה עוד לגדול בעתיד. כזכור, קיים גם הסכם שיתוף קוד בין אל על לרויאל אייר מארוק אשר מאפשר ללקוחות אל על לטוס עם חברת התעופה המרוקאית לקזבלנקה. כמו כן ההסכם מאפשר ללקוחות רויאל אייר מארוק לרכוש כרטיסי טיסה למרקש עם אל על.

חברת אל על מודיעה כי ניתן יהיה להזמין כרטיסים החל מהיום (27.10.22) במחיר השקה לכרטיס במחלקת  תיירים לייט, לא כולל כבודה והושבה, החל מ-444 דולר. חברי מועדון הנוסע המתמיד של אל על יוכלו לצבור ולממש נקודות מועדון בטיסה בהתאם למדיניות אל על.

מבדיקה במערכת ההזמנות עולה שהטיסות יבוצעו, לפחות בחלקן, באמצעות מנגון החכירה רטובה, במטוסי ה-737 של חברת התעופה הצ׳כית סמארטווינגס.

לדברי גל גרשון, מנכ”ל סאן דור: “אנחנו שמחים להגדיל את היצע הטיסות שלנו לעונת החורף הקרובה ולהציע טיסות ישירות לקזבלנקה, המציעה חוויה של תרבות, ארכיטקטורה, מגוון שווקים וחיי לילה תוססים. הטיסות לקזבלנקה מצטרפות לקו הטיסות של אל על למרקש ולנוחיות לקוחותינו ניתן לשלב בין היעדים – לטוס לקזבלנקה ולחזור ממרקש ולהפך ובכך ליהנות ממגוון החווית שמציעה מרוקו למבקרים בה”.

הקו לקזבלנקה מצטרף ליעדי החורף 2022-3 של סאן דור לשארם אל שייח, סלוניקי, טבילסי ולרנקה.