לפני כחודש בלבד עדכנו בחדשות תעופה על הרחבת הפעילות של רויאל אייר מארוק בישראל, אז עלתה החברה ל-5 טיסות שבועיות לישראל. זאת, לאחר שבעה חודשים בלבד מהשקת פעילותה בישראל. וכעת אנחנו מעדכנים כי חברת רויאל אייר מארוק מרחיבה שוב את מספר הטיסות שהיא מפעילה מתל אביב. החל מחודש אפריל תעלה החברה ל-6 טיסות שבועיות בין תל אביב לקזבלנקה, בימים ראשון עד שישי. 

כזכור, הגדלת התדירות מתל אביב מגיעה על רקע הצטרפות של מתחרה יחידה לקו לקזבלנקה, עם ההודעה של חברת אל על על הפעלת טיסות בקו זה באמצעות חברת הבת סאן דור. זאת, במקביל להסכם שיתוף קוד של אל על עם רויאל אייר מארוק, המאפשר לנוסעי אל על להזמין מושבים בחברת התעופה המרוקאית.

מבדיקה במערכת ההזמנות עולה כי הטיסות ימשיכו לפעול באמצעות מטוסי 737 של החברה. עם זאת לעיתים, ובהתאם לביקוש, נמשיך לראות ככל הנראה מטוסי 787 דרימליינר של החברה המרוקאית בנתב״ג.

באשר למחירים, מבדיקה במערכת ההזמנות עולה כי כרטיס הלוך ושוב לקזבלנקה בעונת החורף יתחיל במחיר של 507$ לכרטיס הלוך ושוב לקזבלנקה. לקראת עונת הקיץ, המחירים יחלו ב-575$. המחירים הם בתעריף הבסיס המוצע לקהל בישראל (EcoFlex) שכולל 2 מזוודות של 23 ק״ג כל אחת וכן טרולי למטוס של עד 10 ק״ג.

בתחילת חודש דצמבר יתקיים לראשונה מאז תקופת הקורונה כנס התאחדות סוכני הנסיעות במרוקו תחת הכותרת ״תיירות עושה שלום״. חברת רויאל אייר מארוק צפויה להודיע על הגדלת תדירות הטיסות שלה לעונת הקיץ במסגרת כנס זה.

היום גם מבקר בישראל אורח מיוחד מטעם רויאל אייר מארוק. מדובר במטוס 737-800 של החברה בצביעה מיוחד לכבוד 60 שנה לרויאל אייר מארוק.