פורמולה 1 וחברת התעופה Gulf Air מודיעות היום על חידוש השותפות ביניהן במרוצי הגרנד פרי בחריין שמתקיים מאז 2004. הגרנד פרי 2023 בבחריין יפתח את לוח השנה של מירוצי הפורמולה 1 של השנה הבאה עם תחילת העונה ב-3-5 במרץ במסלול המירוצים הבינלאומי של בחריין, כפי שקרה בשנתיים האחרונות.

כידוע, גאלף אייר מתגאה בשת״פ המדובר עם ארגון מרוצי פורמולה 1 וחלק ממטוסיה בהווה ובעבר אף נושאים צביעות מיוחדות לציון השותפות עם פורמולה 1.

ברנדון סנואו, סמנכ”ל מסחר בפורמולה 1, אמר: “למרות שרק זה עתה סיימנו קמפיין פורמולה1 פנטסטי השנה, זה מרגש לחשוב על מה שצפוי ב-2023 וזה נהדר שיש לנו את Gulf Air על הסיפון כדי לעזור לנו לפתוח את העונה בבחריין במרץ. גאלף אייר היו חלק מכריע באירוע שמתקיים בבחריין מדי שנה מאז שהחל לפני כמעט שני עשורים”.

קפטן וליד אל עלאווי, מנכ”ל Gulf Air, אמר: “כחברת התעופה הלאומית של ממלכת בחריין, וחברת התעופה המשתפרת ביותר בעולם 2022 על פי ארגון Skytrax, אנו שמחים להאריך את השותפות המוצלחת הזו. היינו שותפים למירוצים מאז מרוץ הפורמולה הראשון בבחריין בשנת 2004. מאז, תמכנו במירוץ בדרכים רבות, בין אם על ידי הוספת טיסות מיעדים ברשת שלנו כדי להביא צופים למירוץ, או על ידי שימוש ידידותי לסביבה דלק ביולוגי בטיסות ראווה שערכנו מעל המירוץ. תמיד התגאינו בהיותנו השגריר המעופף של הממלכה, ובתפקידנו כנותני החסות למירוצי הפורמולה1 בבחריין. אנו מצפים לתוצאות החיוביות של שיתוף הפעולה הזה עם השותפים שלנו במעגל הבינלאומי של בחריין, ואנו מאחלים להם את הטוב ביותר באירועי ה-F1 הקרובים”.

מוזמנים לקרוא עוד על חברת התעופה גאלף אייר.