וירג׳ין אטלנטיק מודיעה היום על פתיחת מכירת הכרטיסים למבצע השנתי שלה. כחלק מהמבצע השנתי תציע חברת התעופה הבריטית מחירים מוזלים לטיסות מתל אביב ללונדון.

הכרטיסים במחירי המבצע יוצעו למכירה בין התאריכים 20.12-31.1, בכפוף לזמינות מחלקות המחיר הרלוונטיות. בבמסגרת המבצע תציע וירג׳ין טיסות מתל אביב ללונדון החל ממחיר 458$ במחלקת תיירים, 812$ במחלקת הפרימיום ו-1624$ למחלקת עסקים (Upper). המחיר למחלקת תיירים הינו לתעריף Lite שכולל טרולי בלבד וללא הושבה.

הייחודיות של המבצע של וירג׳ין היא שהוא ללא הגבלת תאריכים, כולל עונת הקיץ וחגים. זאת לעומת מבצעים אחרים בענף שהם עונתיים ובמקרים רבים מכוונים לעונת החורף הזולה יותר. במקרים מסויימים, בדגש על עונת הקיץ, מציעה כרגע וירג׳ין מחיר תחרותי אפילו ביחס לחברות הלואו קוסט. מאידך תציע וירג׳ין שירות שמתיימר להיות מהטובים בתעשייה.

טיסות עם וירג׳ין אטלנטיק ללונדון באוגוסט
טיסות עם וירג׳ין אטלנטיק ללונדון באוגוסט

מבדיקה שלנו במערכת ההזמנות עולה כי ישנה זמינות גבוהה מאוד של כרטיסים במחירים המדוברים. עוד לפני המבצע הזה מצאנו גם מחירים טובים לטיסות של וירג׳ין לניו יורק עד חודש יוני, החל מ-581$. וירג׳ין מציעה טיסות נוחות מתל אביב לניו יורק עם קונקשן של כשעתיים בכל כיוון. זאת כאשר רוב הטיסות לניו יורק מבוצעות במטוסי האיירבוס A350 החדישים של החברה.

כזכור, כפי שפרסמנו בחדשות תעופה לאחרונה, החל מחודש מרץ תפעיל וירג׳ין אטלנטיק שתי טיסות יומיות מתל אביב ללונדון. שתי הטיסות יציעו זמינות גבוהה יותר של טיסות מתל אביב ללונדון וגם חיבור טוב יותר לרשת הטיסות של וירג׳ין לאמריקה.

כמו כן, לאחרונה הציגה החברה את מטוס האיירבוס A330neo החדש שלה עם מחלקות הושבה חדשות ומבטיחות.