הצטרפתם לכרטיס אשראי Fly Card במסגרת מבצע כרטיס טיסה מתנה (בונוס) וטרם הזמנתם את כרטיס הטיסה? ייתכן והרווחתם. 

לאחרונה, ולא בפעם הראשונה, אל על ומועדון הנוסע המתמיד יצאו במבצע הצטרפות לכרטיס האשראי Fly Card של מועדון הנוסע המתמיד. במסגרת המבצע, מי שהנפיק כרטיס אשראי של המועדון בין התאריכים 8.11-3.12 קיבל כרטיס בונוס לטיסה באל על (בתשלום מיסי נמל בלבד) לאחר שימוש מצטבר של 1,000 ש״ח בכרטיס עד לתאריך ה-10.1.

עד כה, הוגבלו כרטיסי הבונוס שבמבצע לטיסות בחודשים נובמבר עד מרץ, שהם החודשים שנחשבים חלשים יותר בעולם התעופה. בסוף השבוע האחרון הבחנו שבשל הביקוש, אל על הוסיפה כרטיסי בונוס זמינים במסגרת המבצע בחודשים מאי-יוני. במסגרת הגדלת ההיצע, ניתן להזמין כרטיסי טיסה ההמריאים מתל אביב גם בין התאריכים 1.5-30.6. כמו כן, ניתן להזמין כרטיסי טיסה שממריאים מתל אביב ביוני אך ממריאים חזרה לישראל בחודש יולי.

מדובר בשיפור משמעותי של ההצעה שכן החל מאמצע חודש מרץ מחירי כרטיסי הטיסה בכל חברות התעופה מזנקים משמעותית לקראת עונת השיא. כך יוצא שהשווי של ההטבה בחודשים מאי ויוני גבוה יותר, לפעמים משמעותית, מהשווי שלה למי שיממש אותה בחודשי החורף. לשם ההמחשה, מצאנו במסגרת ההצעה כרטיסי טיסה בחודשים מאי/יוני בשווי של 500$ ויותר לאירופה.

זמינות כרטיסי בונוס במסגרת המבצע לפריז בחודש יוני
זמינות כרטיסי בונוס במסגרת המבצע לפריז בחודש יוני

מבדיקה שלנו עולה גם כי ישנה זמינות גבוהה למדי של כרטיסי בונוס במסגרת המבצע בחודשים מאי ויוני, כך שמי שעדיין לא הזמין כרטיס במסגרת המבצע יוכל לממש אותו בקלות בחודשים אלו. בחודשים אלו מציעה אל על כרטיסי בונוס במסגרת המבצע לפראג, מילאנו, בוסטון, בוקרשט, פרנקפורט, מינכן, וינה, ברלין, אמסטרדם, שארם א שייח, ציריך, לרנקה, לונדון, פריז ומדריד.

למי שהנפיק כרטיס אשראי במסגרת המבצע אך טרם הזמין כרטיסי טיסה, מדובר בהזדמנות טובה להזמין את כרטיס הבונוס ולהנות מכרטיסי טיסה בתאריכים מבוקשים. חשוב לשים לב לדגשים שמופיעים באתר אל על ביניהם החובה להחזיק בכרטיס האשראי עד למועד המבצע כמו גם החובה לבצע חיובים מעל 1,000 ש״ח כאשר חיובים מסויימים כמו מיסים והעברות כספים אינם נחשבים לצורך החישוב.

שימו לב שכבר לא ניתן להצטרף למבצע כך שהעדכון הנ״ל רלוונטי רק למי שהצטרף למבצע אך טרם הזמין כרטיס טיסה במסגרתו.

מוזמנים לקרוא גם את מדריך חדשות תעופה למימוש נקודות של מועדון הנוסע המתמיד.

תמונה: אגנס אוירינגל