חברת טאפ אייר פורטוגל מודיעה היום על לוח הטיסות הצפוי שלה לשנת 2023. חברת התעופה הפורטוגלית צפויה להוסיף טיסות למגוון יעדים בעולם ביניהם יעדים בצפון ודרום אמריקה, אירופה ואסיה. בתוך כך הודיעה החברה על הגדלת מספר הטיסות מתל אביב מחמש טיסות שבועיות לטיסה יומית החל מתחילת חודש אפריל.

הטיסות מתל אביב לליסבון יופעלו במטוסי האיירבוס A321neoLR שמציעים מחלקת עסקים מלאה ומחלקת תיירים עם מושבים מועדפים (תיירים קומפורט). בעוד בעבר הוחלפו לעיתים קרובות יחסית המטוסים בקו במטוסי ה-A320neo, אפשר לראות שבחודש דצמבר פעלו על הקו כמעט אך רק מטוסי ה-A321 המשודרגים שעל פי טאפ ימשיכו להיות המטוסים הדומיננטים בקו.

עוד הודיעה החברה על הגדלת התדירות מליסבון לברזיל עם 43 טיסות שבועיות ליעדים שונים במדינה (בלם, בלו הוריזונטה, ברזיליה, סלבדור וסאו פאולו), והוספת טיסות גם לארה״ב עם 44 טיסות שבועיות ליעדים שונים בארה״ב – בוסטון, מיאמי, שיקאגו, סן פרנסיקו וושינגטון.

טאפ הפכה בשנה האחרונה לשחקנית מעניינת מאוד בשוק הישראלי עם גידול בהתעניינות ובביקוש של הקהל הישראלי לטיול בפורטוגל. בנוסף, טאפ המשיכה להציע בשנה האחרונה גם טיסות קונקשן מהנוחות שקיימות מישראל לדרום אמריקה לצד מחירי שוברי שוק לטיסות מתל אביב לניו יורק עם קונקשן בליסבון.

על פי דו״ח של רשות שדות התעופה, בחודש דצמבר 2022 הטיסה טאפ 7,119 נוסעים מתל אביב לליסבון ובחזרה. חישוב גס של מספר הנוסעים למול מספר המושבים שמציעה טאפ בכל חודש, מדבר על נתון תפוסה של בין 86-95% שמראה שוב על הביקוש לטיסות לפורטוגל והצורך בהגדלת ההיצע.

כשברקע פרסום לוח הטיסות לקיץ מפרסמת חברת טאפ מבצעים לטיסות עם החברה מתל אביב לשנת 2023, להזמנות עד ה-15.1. בין היתר מציעה טאפ כרטיסי טיסה הלוך ושוב לליסבון ב-317$ בזמינות גבוהה וגם טיסות לפורטו החל ממחיר 227$. כמו כן מציעה מחירים מיוחדים לברצלונה (319$), מיאמי (474$), ניו יורק (551$) ועוד. במחלקת עסקים מציעה טאפ במסגרת המבצע טיסות מתל אביב לליסבון במחיר מיוחד של 771$. את מחירי המבצע ניתן למצוא בעמוד נחיתה ייעודי שהוקם לכך.

כעת נותר לחובבי התעופה רק לקוות שהגידול בביקוש יצדיק בהמשך גם הגעה של מטוסים רחבי גוף ואולי אפילו מטוסי ה-A330neo החדישים של החברה.

מוזמנים לקרוא על חוויית הטיסה עם טאפ במחלקת תיירים קומפורט (עם עצה איך לשדרג בזול) וגם על החוויה במחלקת עסקים.