חברת אייר פראנס צפויה להגדיל את מספר הטיסות השבועיות בין תל אביב לפריז החל ממרץ ויוצאת במבצעים לשנה החדשה. בדקנו אילו ״מציאות״ ניתן למצוא במסגרת המבצע.

חברת אייר פראנס צפויה להגביר את תדירות הטיסות שלה מתל אביב לפריז. החל מהשבוע האחרון של חודש מרץ תפעיל אייר פראנס 2 טיסות יומיות מתל אביב לפריז, כלומר 14 טיסות שבועיות, לעומת כ-11-12 טיסות שבועיות כיום.

במקביל יוצאת אייר פראנס במבצע לטיסות מתל אביב לפריז וליעדי המשך ברשת הטיסות של החברה ובכל המחלקות – תיירים, תיירים פרימיום ועסקים. המבצעים תקפים לטיסות שיוזמנו עד ה-2 בפברואר ולטיסות מתחילת פברואר ועד סוף חודש נובמבר 2023.

מבדיקה שלנו במערכת ההזמנות עולה כי אייר פראנס מציעה מספר מחירי ״מציאה״. בין היתר ניתן למצוא טיסות לפריז במחלקת התיירים פרימיום במחיר מאוד משתלם של 575$ עם זמינות גבוהה מאוד, כולל חודשי הקיץ היקרים. טיסות במחלקת תיירים מתחילות באזור ה-300$ ובמחלקת עסקים תוכלו לטוס לפריז במחיר של 1,249$. מוזמנים לקרוא עוד על חוויית הטיסה שלנו במחלקת תיירים פרימיום של אייר פראנס.

בנוסף, ניתן למצוא במסגרת המבצע טיסות עם אייר פראנס לניו יורק עם קונקשנים נוחים של כשעתיים בפריז בכ-500$. ככל הנראה מדובר במחיר הזול ביותר שמוצע כיום בטיסות לניו יורק, אפילו בחודשי החורף. יתרון נוסף ומשמעותי הוא העובדה שגם במחיר הבסיס מאפשרת אייר פראנס שליחת כבודה של עד 23 ק״ג לבטן המטוס. זאת בניגוד למספר חברות מתחרות אשר מציעות מחירים דומים, אך דורשות תשלום נוסף עבור כבודה.  במחלקת תיריים פרימיום מציעה אייר פראנס טיסות לניו יורק במחיר של כ-970$, שגם הוא מחיר משתלם למדי.

עוד יעדים שמשתתפים במבצע אך לא יצא לנו לחפש באופן אישי: במחלקת תייירים – מיאמי (604$), שיקאגו, (553$), בוסטון (621$), ודאלאס (817$).

במחלקת תיירים פרימיום נכללות במבצע טיסות למדריד (771$) רובניימי (998$), שיקאגו (1,028$), לוס אנג׳לס (1,181$) ומיאמי (1,078$).

אייר פראנס מפעילה כיום 11 טיסות שבועיות (בין 1-2 טיסות מדי יום) בין תל אביב לפריז, כאשר הטיסות מתבצעות בשילוב של מטוסי A350-900 החדישים של החברה, לצד מטוסי A330-200 ולעיתים רחוקות יותר מטוסי 777 שמפעילים את טיסת אחה״צ של החברה. בכל המטוסים שפועלים בישראל ניתן למצוא 3 מחלקות: תיירים, תיירים פרימיום ועסקים, כאשר בכל המטוסים מדובר במחלקת עסקים מלאה.

מוזמנים לקרוא גם על חוויית הטיסה שלנו במחלקת עסקים של אייר פראנס.