החל מלוח הטיסות האביב הקרוב צפויה חברת ישראייר לחזור להפעיל טיסות ישירות מתל אביב לעיירת החוף טיווט, הרביירה של מונטנגרו. ישראייר צפויה להפעיל טיסה שבועית אחת במהלך חודש אפריל ובין 5-7 טיסות שבועיות בין מאי לאוקטובר. מבדיקה במערכת ההזמנות עולה כי מחירי כרטיסי הלוך ושוב לטיווט עם ישראייר נעים החל מ-350$ באביב ועד למחיר של כ-800$ בתאריכים מבוקשים בשיא העונה.

טיווט מצטרפת לרשימת יעדים חדשים שהציגה ישראייר ללוח הטיסות לקיץ הקרוב ביניהם, ביניהם ליסבון, מלגה, נאפולי וחאניה שבכרתיה. כמו כן, אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון צפויה ישראייר להשיק השבוע את טיסותיה לאיסטנבול שבטורקיה.

כזכור, גם סאן דור (אל על) הודיעה לפני כחודש על כך שתפעיל טיסות ישירות לטיווט החל מהקיץ הקרוב. הטיסות של אל על צפויות להתחיל ב-18 במאי ויפעלו נכון לעכשיו עד חודש אוקטובר, עם 2 טיסות שבועיות.

בינתיים נודע לחדשות תעופה כי חברת התעופה הלאומית של מונטנגרו, אייר מונטנגרו, לא צפויה להתחיל להפעיל טיסות סדירות לישראל גם השנה בשל היעדר הסכמי תעופה הדדיים בין המדינות. עם זאת, החברה צפויה להמשיך להפעיל טיסות צ׳ארטר לפודגוריצה בדומה לשנת 2022.

טיווט היא עיירת נופש שמציעה חופים מרהיבים, בתי מלון ומסעדות. זאת לצד נופים ואתרים היסטוריים. מהדו״חות של רשות שדות התעופה, בשנת 2022 טסו מישראל למונטנגרו 75,299 נוסעים.

את הטיסות של ישראייר לטיווט ניתן למצוא במנוע חיפוש הטיסות גוגל טיסות.