בריטיש איירוייז מפעילה כיום שתי טיסות יומיות מתל אביב לשדה התעופה לונדון הית׳רו, טיסת בוקר שיוצאת בעיקר במטוסי בואינג 787 דרימליינר והשנייה טיסת ערב במטוסי 777-200. כעת נודע לחדשות תעופה כי בריטיש איירוייז תוסיף לקו לתל אביב באופן סדיר את מטוסי האיירבוס A350 החדישים שכוללים את המחלקות החדשות ביותר של החברה.

החל מחודש יולי תפעיל בריטיש איירוייז שתי טיסות יומיות לתל אביב: טיסה אחת במטוסי בואינג 787 דרימליינר והשנייה כאמור במטוסי איירבוס A350-1000 החדישים של החברה, אשר יחליפו את מטוסי ה-777-200ER שמפעילים כיום את חלק מהטיסות בקו. כבר ב-2019 הודיעה בריטיש על הצבת מטוסי ה-A350 בקו לתל אביב, אך אלו נעלמו מהנוף המקומי מהר למדי בעקבות מגפת הקורונה.

כבר היום מפעילה בריטיש מחלקות מודרניות במטוסים רחבי גוף, עם מושבי מיטה לכל נוסע במחלקת עסקים (נקראת Club World). ועם זאת, במטוסי ה-A350 מותקנים מוצרי הדגל החדשים ביותר של החברה ולאור כל הם מהווים שדרוג נוסף של המוצר המוצע לקהל הישראלי. למעשה, יהיה מדובר באחד המוצרים האיכותיים שמוצעים בטיסות מתל אביב ומהיחידים שכוללים סוויטות פרטיות לחלוטין עם דלת נגללת במחלקת עסקים.

מחלקת עסקים במטוסי A350 של בריטיש איירוייז
מחלקת עסקים במטוסי A350 של בריטיש איירוייז

לבריטיש איירוייז 13 מטוסי איירבוס A350-1000, הגרסא הגדולה ביותר במשפחה, עם 6 נוספים בהזמנה. כך יוצא שישראל תהיה אחת מרשימה מצומצמת של יעדים שבהם פועל המטוס, מה שמראה את החשיבות שמייחסת בריטיש לשוק הישראלי. במטוסים אלו 3 מחלקות שירות: עסקים (56 מושבים), פרימיום (56 מושבים) ותיירים (219 מושבים). מחלקת עסקים בתצורת 1-2-1, פרימיום בתצורת 2-4-2 ומחלקת תיירים בתצורת 3-3-3.

מחלקת תיירים פרימיום במטוסי A350 של בריטיש איירוייז
מחלקת תיירים פרימיום במטוסי A350 של בריטיש איירוייז

כזכור, בריטיש איירוייז חשפה לא מזמן מדים חדשים לעובדי החברה שעוצבו על ידי מעצב האופנה הבריטי אוסוולד בואטנג (Ozwald Boateng). בואטנג הוא בעל תואר אצולה, אחד מהמעצבים שמאיישים את Savile Row, רחוב ברובע מייפר בלונדון המפורסם בזכות המגוון הרב של בתי אופנה וחייטים לבגדי גברים.

מחברת בריטיש איירוייז אישרו את הפרטים.

תגובה
  1. אם הקהל הישראלי החה חשוב להם , אזי לא היו סוגרים את הנציגות הישראלית כאן. בושה

Comments are closed.