חברת סאן דור מקבוצת אל על משיקה קו טיסות חדש לפאפוס לקיץ 2023. מכירת הכרטיסים תחל היום (13.3) עם מחיר השקה החל מ-149 דולר לכרטיס.

סאן דור, מקבוצת אל על, משיקה קו חדש של טיסות לפאפוס, קפריסין, לקיץ 2023. סאן דור תפעיל ארבע טיסות שבועיות בימים ראשון, שני, חמישי ושישי, כאשר הטיסה הראשונה צפויה להמריא ב-21.5.23. על פי מערכת ההזמנות נראה שלפחות חלק מהטיסות יופעלו עבור סאן דור בחכירה רטובה על ידי חברת Smartwings.

מכירת הכרטיסים תחל היום (13.3), מחיר השקה לכרטיס במחלקת תיירים, לא כולל כבודה והושבה (Lite), יעמוד על סך של 149 דולר לשבוע ההשקה. קו הטיסות יפעל עד ה- 16.10.23.

סלע אפרודיטה המפורסם שם על פי המיתולוגיה היוונית יצאה אפרודיטה מהים
סלע אפרודיטה המפורסם שם על פי המיתולוגיה היוונית יצאה אפרודיטה מהים

בחודשי הקיץ תציע פאפוס חופשה קייצית זולה וקרובה. כפי ששיתפנו אתכם בעמוד האינסטגרם שלנו, החל משנה שעברה הקהל הישראלי יוכל לטוס לקפריסין גם כדי להנות מחוויית כפרי הכריסמס החדשה שמציעים בקפריסין. בנוסף גם הספקנו לעשות רכישות של מוצרים לחג הכריסמס ברשת ה״סטוק״ ג’מבו שממוקמת בקניון פאפוס.

קו הטיסות של סאן דור לפאפוס מצטרף לעשרת יעדי הנופש לקיץ 2023, ביניהם: סלוניקי, איסטנבול, נאפולי, פורטו, טיווט- מונטנגרו, זאגרב, ליובליאנה, טבילסי, לרנקה ושארם א’- שייח’.

לדברי גל גרשון, מנכ”ל סאן דור: “אנחנו שמחים להוסיף את קו הטיסות הישירות לפאפוס, קפריסין, יעד נוסף שמצטרף למגוון היעדים האטרקטיביים שלנו לקיץ 2023.  מדובר ביעד מושלם, במרחק שעת טיסה בלבד, המציע חופשת בטן- גב מפנקת עם חופים מרהיבים ולגונות קסומות, לצד טיולים שופינג ואטרקציות לכל המשפחה. לנוחיות לקוחותינו ניתן לשלב בין היעדים של סאן דור, לטוס לפאפוס ולחזור מלרנקה ולהיפך ובכך ליהנות ממגוון החווית שמציעה קפריסין למבקרים בה”.

תגובה
  1. למה להפעיל ל:פורטו לובליאנה זאגרב נאפולי ועכשיו גם פאפוס מטוסים חכורים של smartwings ולא להחזיר לשירות את 2 מטוסי ה737-800 של אל על שעומדים בחנייה?

Comments are closed.