חברת TAP Air Portugal מציגה תכנית הטבות (Portugal Stopover) מחודשת ללקוחות שלה בטיסות קונקשן.

תכנית ה-Stopover של חברת טאפ, מציעה לנוסעים בטיסות קונקשן דרך פורטוגל לעשות עצירה ארוכה במדינה בדרכם ליעד הסופי בכדי לגלות את פורטוגל ובכך ״להרוויח״ שני יעדים באותו טיול. טאפ חברה במועדון מצומצם יחסית של חברות שמציעות תכנית כזו לצד טורקיש איירליינס, אמירייטס ואיתיחאד.

התכנית החדשה נבנתה עם משרד התיירות של פורטוגל ומעתה היא תאפשר לנוסעים עם טאפ בטיסות ליעדי המשך לעצור בפורטוגל עד 10 ימים ללא תשלום נוסף על תעריף הטיסה. בזמן השהות של הנוסעים בפורטוגל, החברה תציע הנחה ב-290 מקומות ביניהן 115 בתי מלון, מסעדות, אטרקציות, חוויות וטיולים. 

ליסבון - אחת מהערים הפוטוגניות באירופה
ליסבון – אחת מהערים הפוטוגניות באירופה. תמונה: חדשות תעופה

חידוש נוסף ומעניין בתכנית כולל הנחה של 25% על טיסות הפנים של החברה בזמן השהות בקונקשן. כך למשל יוכלו הנוסעים שטסים עם טאפ דרך ליסבון לחוות גם את פורטו או אפילו אחד מהאיים של פורטוגל שנחשבים ליעדים מהיפים באירופה.

התכנית החדשה מעניינת במיוחד עבור הקהל הישראלי בשל רשת הטיסות הרחבה של החברה לצפון ודרום אמריקה. היות וטאפ מציעה את אחת האלטרנטיבות המובילות לטיסות לדרום אמריקה, הנוסעים יוכלו לשלב בדרכם גם טיול בליסבון, בהחלט אחת מהערים האירופאיות המועדפות עלינו.

על מנת לממש את ההטבות, יש להזמין טיסות עם קונקשן ארוך (קונקשנים מובנים או באמצעות הזמנת ״טיסה מרובת יעדים״). לאחר מכן, ניתן יהיה לגשת לאזור של תכנית ה-Stopover מהאזור האישי בהזמנה שלכם.

כזכור, בהתאם לביקוש, החל מחודש אפריל צפויה חברת טאפ להפעיל טיסה יומית בין תל אביב לליסבון במטוסי האיירבוס A321neoLR שמציעים מחלקת עסקים מלאה ומחלקת תיירים עם מושבים מועדפים (תיירים קומפורט). בעוד במחלקת תיירים קשה למצוא מציאות, חברת טאפ מציעה טיסות מתל אביב במחלקת עסקים במחירים מעולים ביחס לזמן הטיסה והמוצר במטוס, החל מכ-700$.

טאפ הפכה בשנה האחרונה לשחקנית מעניינת מאוד בשוק הישראלי עם גידול בהתעניינות ובביקוש של הקהל הישראלי לטיול בפורטוגל. בנוסף, טאפ המשיכה להציע בשנה האחרונה גם טיסות קונקשן מהנוחות שקיימות מישראל לדרום אמריקה לצד מחירים שוברי שוק לטיסות מתל אביב לניו יורק עם קונקשן בליסבון.

על פי דו״ח של רשות שדות התעופה, בחודש דצמבר 2022 הטיסה טאפ 7,119 נוסעים מתל אביב לליסבון ובחזרה. חישוב גס של מספר הנוסעים למול מספר המושבים שמציעה טאפ בכל חודש, מדבר על נתון תפוסה של בין 86-95% שמראה שוב על הביקוש לטיסות לפורטוגל והצורך בהגדלת ההיצע.

מוזמנים לקרוא על חוויית הטיסה שלנו במחלקת עסקים של טאפ במטוסי ה-A321LR וגם על מחלקת התיירים קומפורט.