בשבוע שעבר פרסמנו כאן לראשונה על כך שחברת ישראייר צפויה להפעיל טיסות ישירות משדה התעופה רמון לאיסטנבול. כעת מודיעה ישראייר באופן רשמי על טיסות ישירות משדה התעופה הדרומי לטורקיה.

ישראייר תפעיל החל מה-17 ביוני שתי טיסות שבועיות מרמון לאיסטנבול בימים שני ושבת. מחיר כרטיסי הטיסה יחלו ב-250$ לאדם לטיסה בלבד, כאשר המחיר לחבילת נופש ל-2 לילות תהיה החל מ 385 דולר לאדם, כולל העברות.

מהלך מעניין במיוחד של ישראייר יאפשר לנוסעים לשלב המראה ונחיתה מנתב״ג ורמון. כלומר, הנוסעים יוכלו להזמין את טיסת ההלוך מרמון ולחזור לנתב״ג. מדובר בהחלטה מעניינת למדי שייתכן ותרחיב את קהל הנוסעים האפשרי מקהל מצומצם יחסית של תושבי האזור.

בישראייר מציינים כי המהלך התאפשר בין היתר באמצעות המעבר לשימוש בצי אחיד של מטוסי איירבוס A320, לאחר הפרידה ממטוסי ה-ATR לאחרונה.

בנוסף, בשל הביקוש מאז השקת הקווים לאיסטנבול, בישראייר כבר נערכים לשלב הבא שיכלול הפעלת טיסות ישירות מתל אביב לעיר הנופש הפופולארית אנטליה בחודשים הקרובים. זאת, בנוסף לטיסות הקיימות לאיסטנבול. כבר היום פועלות עד 10 טיסות יומיות מתל אביב לאנטליה שמופעלות על ידי חברות זרות.

הילה הרמולין רונן סמנכ”לית שיווק ומכירות של ישראייר: “לאחר שעברנו להפעיל טיסות לרמון עם מטוסי איירבוס 320, מתאפשר לנו להפעיל טיסות בינלאומיות מרמון. בחודש פברואר השנה חודש קו התעופה הישיר לאיסטנבול לאחר הפסקה של 15 שנה שחברות תעופה ישראליות הפסיקו את הפעילות שלהם בקו זה וישראייר הייתה החברה הראשונה שחגגה את האירוע ההיסטורי . לאור הביקוש הגבוה ליעד החלטנו להפעיל טיסות לאיסטנבול מרמון ולתת גם אופציה לבחירה טיסה משולבת, המראה מרמון לאיסטנבול ולנחות בחזרה בשדה התעופה בן גוריון בימים ראשון וחמישי כדי לאפשר לאלו שיבחרו לנפוש בסופי שבוע”.

תמונה: מוני שפיר