חברת התעופה ITA Airways הציגה היום מטוס איירבוס A320 עם עיצוב פנימי חדש. על העיצוב אמון המעצב וולטר דה סילבה שאחראי גם לעיצוב הפנים של מטוסי האיירבוס A350 החדשים של החברה. במקביל חנכה החברה את “טרקלין האנגר״ חדש בנמל התעופה פיומיצ’ינו ברומא.

עיצוב הפנים החדש של ITA Airways במטוס A320neo
עיצוב הפנים החדש של ITA Airways במטוס A320neo

הצגת המטוס החדשה התקיימה על סיפון מטוס האיירבוס A320neo של החברה, מבין המטוסים שהתחילו את שירותם ישירות בחברת ITA Airways ולא כירושה מחברת אלאיטליה. במטוס הוצג חלל פנים מחודש ששונה מזה שקיים במטוסים שירשה החברה מאלאיטליה ועוצבו על ידי המעצב האיטלקי וולטר דה סילבה.

בצד הפרקטי, המושבים החדשים במטוס האיירבוס צויידו בשקעי USB A+C לטעינה חשמלית וכן יוצע במטוס שירותי אינטרנט בתשלום וכן מערכת בידור במכשיר של הנוסע בחינם. במערכת יהיו 90 שעות של סרטוני וידאו ו-12 שעות של אודיו אשר יתעדכנו מדי חודש.

העיצוב מזכיר את זה שנבחר לפנים של מטוסי האיירבוס A350 וככלל את הקו העיצובי של ITA שכולל שילוב של צבעי הקרם הבהירים עם צבעים כחולים.

מדי החברה החדשים של ITA Airways
מדי החברה החדשים של ITA Airways

במסגרת האירוע הוצגו גם מדי הצוות החדשים של החברה שעוצבו על ידי Brunello Cucinelli, מעצב על איטלקי. מדי הגברים מורכבים ממכנסיים וז’קט עם כפתורים. עבור הנשים, נבחר סט תואם של ז’קט ומכנסיים שישתלבו עם החצאית. על פי איטה איירוייז, החל מהיום 1448 עובדי צוות אוויר ילבשו את המדים החדשים, בנוסף ל-118 עובדי צוות קרקע בשדות התעופה האיטלקיים והבינלאומיים ו-91 עובדים בטרקלין החברה.

טרקלין עסקים חדש ברומא

בנוסף נחנך היום כאמור טרקלין האנגר החדש של החברה ברומא. הטרקלין עוצב על ידי סוכנות המיתוג Robilant Associati והוא מתפרס על שטח של כ-980 מ”ר עם קיבולת מקסימלית של 150 אנשים.

טרקלין העסקים החדש של ITA Airways
טרקלין העסקים החדש של ITA Airways

לטרקלין האנגר החדש של ITA Airways זכאים להכנס נוסעים במחלקת עסקים, חברי Executive ו-Premium במועדון הנוסעים ״Volare״ של החברה וכן חברי מועדון בברית Skyteam במעמד Elite Plus. הטרקלין ממוקם  מעבר לשערי הבידוק הביטחוני של טרמינל 1 באזור A והוא יהיה פתוח כל יום בין השעות 06:00-23:00.

טרקלין העסקים החדש של ITA Airways
טרקלין העסקים החדש של ITA Airways

בקיר הכניסה לטרקלין הוצב מיצג ויזואלי המורכב מ-72 מסכים עם סרטונים של יעדים של החברה. כפי שניתן לראות גם הטרקלין מעוצב באותה שפה עיצובית שמלווה את החברה ואת מטוסיה.

בטרקלין יהיה בית קפה עם בריסטה מוסמך שיציע קפה של מותג Lavazza, כמו גם רשימה של קוקטיילים שנוצרו על ידי Campari Group. בטרקלין יהיו מקלחות וערכה מיוחדת של מגבת ואביזרי טיפוח לכל נוסע. בנוסף לפינות עבודה עם USB ואינטרנט אלחוטי, יהיה בטרקלין גם חדר ישיבות VIP.

נראה כי ITA Airways נמצאת בתנופת פיתוח – עם צי מטוסים חדיש וחסכוני, קווים חדשים ומבוקשים לאסיה ודרום אמריקה, מחלקות חדשות במטוסי החברה ועכשיו גם לאונג׳ עסקים יוקרתי.