אחרי הוספת יעדי הנופש חאניה וקורפו, והחזרתם של קווי הטיסה לאתונה ופוזנן, כעת מחזירה ריינאייר את הטיסות הישירות מתל אביב לבוקרשט.

החל מחודש נובמבר תחזור חברת ריינאייר להפעיל טיסות ישירות מתל אביב לבוקרשט בירת רומניה. מדובר בשתי טיסות שבועיות שיצאו מתל אביב בימים רביעי ושבת. טיסת FR9989 צפויה להמריא מתל אביב כאמור פעמיים בשבוע בשעה 17:50 ותנחת בבוקרשט בשעה 20:45 (זמן מקומי) לאחר 2:55 שעות טיסה.

ריינאייר תצטרף לחברות התעופה שכבר פועלות בקו כרגע כולל את אל על, וויז וטארום, חברת התעופה הלאומית של רומניה. למרות שהטיסות רק פורסמו במערכת ההזמנות, הן נמכרות במחירי בסיס גבוהים במעט מהמתחרים של חברת האולטרה לואו קוסט. מבדיקה שלנו במערכת איתור התעריפים של ריינאייר עולה כי המחירים כרגע מתחילים בכ-45 יורו לכיוון מתל אביב לבוקרשט ו-59 יורו לכיוון ההפוך. סה״כ לשני הכיוונים 104 יורו שהם כ-113$. מחיר הבסיס כולל כמובן תיק גב בלבד.

לשם ההשוואה, בחודש נובמבר ניתן למצוא כרטיסי טיסה הלוך ושוב עם חברת ווייז אייר המתחרה ב-92$ או עם אל על ב-195$. על פי מנוע חיפוש הטיסות של גוגל, חברת טארום היא היקרה ביותר כרגע עם מחירים שמתחילים ב-282$ ומטפסים עד למחיר של 602$. 

הטיסות יופעלו במטוסי 737, חלקן על ידי חברת מלטה אייר, חברת תעופה מלטזית שנרכשה על ידי חברת ריינאייר ומפעילה 158 מטוסי 737 כחלק מהפעילות של חברת ריינאייר. מטוסי החברה צבועים ברובם בצביעת ריינאייר, מלבד חלק קטן שעדיין צבוע בצביעה האדומה הייחודית של מלטה אייר.

חברת ריינאייר ביצעה לאחרונה עסקאת ענק עם הזמנה של 300 מטוסי 737Max מיצרנית המטוסים בואינג, כולם מהגרסה הגדולה יותר (-10) של המטוס שיכולה להכיל מספר גדול יותר של נוסעים.

תגובה
  1. חברה אנטישמית שמודיעה ברמקולים בחזרה לפני נחיתה שנוחתים בתל-אביב בפלסטין הכבושה !!! ולא מוכנה להתנצל ולפטר את הדיילים.

  2. חברה שהשתן עולה לראש,אנטישמית היא והצוות,והמחירים-יש מתחרים.אשלם יותר ולא איתם

  3. חברה שפעמים רבות הכריזה שהיא שונאת את ישראל ולא מאמינה בקיומה. מי שנוסע איתה אין לו טיפה של כבוד עצמי. עדיף להוסיף עוד כמה יורו ולטוס עם חברה נורמלית.

  4. עשו לנו תרגיל מסריח מאוד אחרי שקיבלנו הודעה שלא שילמנו את החלק השני של הכרטיסים ופשוט ביטלו לנו אותם אוטומטית ללא אפשרות לשלם למרות שהתראה היתה לאותו יום ממש. וגם לפי החוזה הם לא מחזירים את הכסף ונאלצנו לרכוש כרטיסים יותר יקרים לאותו תאריך מהם!!!
    להתרחק כמו מאש!!!

Comments are closed.