כמעט בכל שנה באופן מסורתי מחירי הטיסות לניו יורק, כמו לעוד יעדים אחרים, מטפסים לקראת עונת הקיץ ומגיעים לשיא בחודש אוגוסט. לאחר מכן בד״כ מתחילה ירידת מחירים שמעמיקה ככל שמתקדמים בחודשי החורף. 

גם השנה אפשר כבר לראות התחלה של ירידות מחירים לקראת עונת החורף. טיסות לאמצע חודש אוגוסט עם קונקשנים סבירים נמכרות כרגע החל מ-1,000$ וטיסות ישירות מתחילות באזור ה-1,400$. בעוד המחירים מתחילים לרדת בסוף חודש אוגוסט, בחודש ספטמבר כבר ניתן למצוא טיסות של אייר קנדה עם עצירה קצרה של כשעה במונטריאול במחירים שמתחילים ב-604$. ברוב המקרים טיסות קונקשן יהיו כמובן זולות יותר לעומת הטיסות הישירות שנחשבות מבוקשות יותר.

ניו יורק ב-610$, ירידות מחירים לקראת עונת החורף
ניו יורק ב-610$, ירידות מחירים לקראת עונת החורף

גם בחודש אוקטובר ניתן כבר עכשיו למצוא טיסות במחירים נמוכים מרף ה-600$. כך למשל מציעות חברות התעופה בריטיש איירוייז ואמריקן איירליינס טיסות לניו יורק עם קונקשן קצר בלונדון בהלוך בשילוב עם טיסות ישירות בחזור של אמריקן איירליינס במחירים שמתחילים ב-592$. 

נכון לעכשיו ניתן למצוא מחירים אטרקטיביים גם עבור טיסות ישירות שנחשבות מבוקשות יותר. בחודש אוקטובר למשל מציעה חברת אמריקן איירליינס טיסות ישירות לניו יורק במחיר של 710$, שיורדים בחודש נובמבר למחיר של 605$. מחירי הטיסות הישירות של אל על לניו יורק בחודש אוקטובר מתחילים ב-849$ בחודש אוקטובר ונובמבר. מי שירצה לטוס בתקופת הקריסמס, יוכל למצוא טיסות ישירות עם אמריקן איירליינס במחיר של 688$.

למרות שיאי הביקוש ששומרים על רף המחירים גבוה יחסית, ניתן להעריך שלקראת החורף עוד חברות יצאו במבצעים על טיסות לניו יורק, בדגש על טיסות קונקשן דרך אירופה. עם זאת, לאור הביקוש הגבוה כאמור, כנראה שכבר לא נראה מבצעים כמו אלו מתקופת פוסט הקורונה, עם טיסות לניו יורק ב-449$.

כיום פועלות בקו שבין תל אביב לניו יורק עד 6 טיסות יומיות ישירות לשדה התעופה JFK ועד 4 טיסות יומיות לדה ניוארק EWR. לצד הטיסות הישירות מוצעות עשרות טיסות קונקשן נוחות בעיקר ברחבי אירופה, ירדן וקנדה.

חשוב להזכיר כי התעריפים הזולים יותר דורשים גמישות מסויימות בתאריכי הנסיעה שכן הזמינות שלהם לרוב מוגבלת. בהקשר זה נזכיר כי ההמלצה הרווחת כיום בענף התעופה היא להזמין כרטיסי כמה שיותר זמן מראש. זאת לאור העבודה שעל פי שיטת התמחור של חברות התעופה, ברוב המקרים מחירי כרטיסי טיסה רק יעלו לקראת מועד הטיסה. אם בכל זאת בחרתם שלא להזמין באותו רגע, אנחנו ממליצים מאוד לשים מעקב מחירים על הטיסה שאתם מעוניינים בה. לאחר הפעלת המעקב תקבלו עדכונים שוטפים על עליות/ירידות במחירי הטיסה המבוקשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *