סינגפור איירליינס הודיעה לאחרונה על הרחבת רשת ותדירות הטיסות שלה למספר יעדים בעולם. בתוך כך הודיעה על הגדלת מספר הטיסות השבועי מדובאי לסינגפור, מה שצפוי לשפר את היצע טיסות הקונקשן מתל אביב לסינגפור עם סינגפור איירליינס.

החל מה-31 במרץ צפויה חברת סינגפור איירליינס להגדיל את תדירות הטיסות שלה מסינגפור לדובאי בארבע טיסות שבועיות נוספות בימים שלישי, חמישי, שבת וראשון. סה״כ תפעיל החברה 11 טיסות שבועיות בין היעדים, כאשר בחלק מהימים יופעלו 2 טיסות יומיות. גם הטיסות החדשות יבוצע במטוסי איירבוס A350-900 החדישים של החברה.

נזכיר כי לחברת סינגפור איירליינס הסכמים עם חברות התעופה אל על ופליי דובאי המאפשרים להזמין טיסה מתל אביב לסינגפור עם עצירה בדובאי. זאת כאשר הטיסה מתל אביב לדובאי מופעלת על ידי אל על או פליי דובאי והטיסה הארוכה לסינגפור על ידי סינגפור איירליינס. את כרטיסי הטיסה לכל המסלול ניתן להזמין ישירות מאתר חברת סינגפור איירליינס או דרך סוכנים ישראליים.

במסגרת ההסכם הזה הציעה חברת סינגפור איירליינס עד היום טיסות מתל אביב לסינגפור עם קונקשנים נוחים של כשעתיים בדובאי בטיסת ההלוך. עם זאת, טיסות החזור היו עם קונקשן ארוך יחסית. מעתה, בזכות הטיסות החדשות תציע החברה גם את טיסות החזור עם קונקשן נוח יחסית של 5 שעות בדובאי. סה״כ יארכו טיסת ההלוך כ-13 שעות וטיסת החזור כ-15 שעות, כולל זמני הקונקשן.

מעבר לזמני הטיסה הנוחים, היתרון הוא כמובן בטיסה הארוכה עם אחת מחברות התעופה הטובות בעולם שמציעה שירות ברמה גבוהה במיוחד. כפי שפרסמנו מוקדם יותר השבוע, סינגפור איירליינס מציעה בימים האחרונים מחירים מיוחדים לטיסות מתל אביב ליעדים במזרח. בין היעדים שבמבצע נמצאים סינגפור, מנילה, מלבורן, סידני ואוקלנד. מבדיקה שלנו באתר החברה נראה כי ניתן למצוא מחירים מעולים לטיסות למזרח, למשל טיסות למנילה החל מ-732$, טיסות לסינגפור במחיר של 782$ וטיסות לאוקלנד במחיר של 1,172$. המבצע רלוונטי להזמנות בין התאריכים 07/09/23 – 25/08/23 לטיסות שיתקיימו בין התאריכים 15/06/24 – 15/12/24.

עוד הודיעה חברת סינגפור אייליינס על החזרת מטוס האיירבוס A380 סופרג׳מבו לשירות בטיסות מסינגפור לפרנקפורט וכן על החזרת הטיסות הישירות מסינגפור לברצלונה והגדלת תדירויות ליעדים נוספים.

מוזמנים לקרוא עוד על חוויית הטיסה שלנו עם סינגפור איירליינס ולהתייעץ בקהילת חדשות תעופה.