חברת התעופה הפורטוגלית TAP יוצאת במבצע על כרטיסי טיסה מתל אביב לפורטוגל, ארה״ב ודרום אמריקה.

במסגרת המבצע החדש של TAP תציע חברת התעופה הפורטוגלית טיסות מוזלות למגוון יעדים. בטיסות לפורטוגל למשל תציע החברה טיסות מתל אביב לליסבון החל מ-345$ וטיסות לאיים האזו׳ריים ב-446$. מדובר בהזמדנות טובה לרכוש כרטיסי טיסה מוזלים לפורטוגל, שכן מדובר ביעד מבוקש בקרב ישראלים אך עם תחרות מצומצמת שגורמת למחירי טיסות גבוהים לעיתים.

עוד תציע חברת טאפ המשך מוזלות לארה״ב, ביניהן טיסות לשיקאגו ב-529$, סן פרנסיסקו ב-599$ ומיאמי ב-469$. בנוסף תציע מבצעים על הטיסות לדרום אמריקה כולל טיסות לברזיל החל מ-749$ וליעדים נוספים.  טאפ מפעילה את אחת מרשתות הטיסה הנרחבות ביותר מאירופה לברזיל, וצפויה להוסיף בקיץ הבא 11 טיסות שבועיות נוספות מליסבון לברזיל. בשל מיקומה של ליסבון בדרום מערב אירופה, והיקף הטיסות השבועי לברזיל, טאפ היא אחת מחברות התעופה שמציעות את טיסות הקונקשן הנוחות ביותר מישראל לדרום אמריקה.

המבצע רלוונטי לכרטיסי טיסה שיירכשו החל מהיום (5.9) ועד לתאריך ה-19 בספטמבר, לטיסות שיתקיימו בין התאריכים ה-31 בנובמבר 2023 ועד ה-30 באפריל 2024. זאת, מלבד לטיסות שמתקיימות בין התאריכים 15.12-9.1 או 22.3-8.4.

חברת טאפ מפעילה כיום טיסה יומית מתל אביב לליסבון. הטיסות מישראל מופעלות על ידי מטוסי איירבוס A321neo חדישים. אמנם מדובר במטוסים צרי גוף, אך כאלה שנחשבים לנוחים כמו המטוסים רחבי הגוף והם אפילו פועלים בטיסות טראנס אטלנטיות בין ליסבון לארה״ב. בתוך כך, לכל נוסע יש מערכת מולטימדיה אישית וישנם גם מושבי Economy Comfort עם נוחות משופרת.

מוזמנים לקרוא עוד על חוויית הטיסה שלנו עם טאפ לליסבון, וגם להתייעץ בקהילת חדשות תעופה.

תגובה

Comments are closed.