חברת אל על משיקה בארה״ב קמפיין תמיכה בישראל בתקופה זו, במסגרתו תציע לנוסעים לרכוש שוברים לכרטיסי טיסה עתידיים. הקמפיין יכלול תרומה של חלק מהכסף והטבות מיוחדות לרוכשים.

על פי הפרסום באתר DansDeals, אל על תציע ללקוחותיה בארה״ב ולכל התומכים בישראל לרכוש שוברים לכרטיסי טיסה עתידיים. השוברים יהיו תקפים עד סוף שנת 2025 לטיסות עד ה-30 בנובמבר 2026. במסגרת הקמפיין, 10% מערך השוברים הנרכשים יתרמו לעמותות התומכות במגוון מטרות כגון סיוע לחיילי צה”ל, סיוע לקהילות שפונו עקב המלחמה ופעילויות נוספות הקשורות לכך.

בעמוד ההטבה באתר אל על צוין כי ניתן להשתמש בשוברים לרכישת כרטיסי טיסה, וכן מוצרים נלווים, כגון תשלום עבור בחירת מושב מראש, תשלום עבור כבודה ושדרוג תא נוסעים עד למיצוי הכספים. את השוברים ניתן יהיה לרכוש לעצמך או כמתנה לאדם אחר.

רוכשי השוברים יזכו גם הם להטבות. מעל להטבות סימובליות כמו גלויה מודפסת בקיבוץ בארי וסיכת “I stand With Israel”, יקבלו הנוסעים גם מעמד יוקרה במועדון ״הנוסע המתמיד״ של אל על. כמו כן, אלו שיירכשו שוברים בסכום של מעל 50,000$ יקבלו גם מודל מטוס של אל על במהדורה מוגבלת מייצור בישראל, אך טרם פורסם באיזה מודל בדיוק מדובר.

מעמד היוקרה במועדון הנוסע שיינתן לרוכשי השוברים ייקבע בהתאם לגובה השובר שיירכש. החל מ-10,000$ יקבל הנוסע מעמד כסף, מעל ל-18,000$ מעמד זהב, החל מ-50,000$ מעמד פלטינום וברכישת שוברים של מעל 100,000$ יקבלו הנוסעים מעמד טופ פלטינום. מדובר בהטבה חריגה יחסית שכן לעומת חברות תעופה אחרות, אל על לא מציעה באופן שוטף את האפשרות לקבל מעמד יוקרה בחברה תמורת סכום מוגדר.

מעמד היוקרה שיינתן לחבר המועדון יהיה בתוקף למשך 12 חודשים, והוא יהיה בר חידוש בהינתן עמידה בדרישות המועדון הסטנדרטיות להארכת תוקף המעמד, כולל באמצעות טיסות שיירכשו עם השוברים. עם תוקף השוברים שיהיה לטיסות עד לשנת 2026, הנוסעים יוכלו לשמר את המעמד שלהם למספר שנים. כזכור, אל על השיקה בחודש ספטמבר האחרון תכנית מועדון חדשה.

עוד הטבה מעניינת על פי אתר אל על – מי שירכוש שובר זיכוי המזכה אותו במעמד שהוא כבר נמצא בו או במעמד אחד נמוך יותר, ישודרג למעמד הבא, כאשר פלטינום יהיה המעמד הגבוה ביותר האפשרי עבור בעלי סטטוס נוכחי. המועד האחרון להשתתפות בקמפיין יהיה ה-12/1/23.