אל על, מועדון הנוסע המתמיד וכרטיס האשראי פליי קארד יצאו באחד ממבצעי ההצטרפות המשתלמים בהיסטוריית המועדון. איך תוכלו לנצל את המבצע כדי לקבל אפילו 2 כרטיסי טיסה בחינם?

במסגרת מבצע ההצטרפות החדש של אל על לכרטיס האשראי  FLY CARD, מי שיצטרף לכרטיס האשראי של המועדון עד לתאריך ה-31.12.23 יקבל 5,000 נקודות נוסע המתמיד במתנה, ומי שיבצע עסקאות בסכום של 3,000 ש״ח עד סוף חודש ינואר יקבל בנוסף עוד 30,000 נקודות. בעוד ישנן הטבות הצטרפות מזדמנות לכרטיס האשראי פליי קארד, מדובר באחת מההטבות הטובות ביותר של המועדון. לשם ההשוואה, עד כה הטבת ההצטרפות המורחבת הייתה מקבילה ל-5,000 נקודות כיום, לעומת 35,000 במבצע הנוכחי.

כדי לנצל את הנקודות שצברתם, תוכלו להזמין ״כרטיסי בונוס״ שהם כרטיסי טיסה ה״מתנה״ שיכולים לרכוש נוסעי מועדון המתמיד בתמורה לנקודות שצברו. נזכיר שלאחרונה הציגה אל על תכנית נוסע מתמיד חדשה במסגרתה רכישת כרטיסי בונוס תהיה בנקודות בלבד (ללא תוספת מזומן), בתוספת תשלום על מיסי נמל בלבד.

לכל יעד של אל על מחיר שונה לכרטיס בונוס. בעוד המחיר בנקודות לטיסות ליעדים מבוקשים באירופה כמו פריז ולונדון יתקרב או יחצה את מחיר ה-30,000 נקודות לכרטיס טיסה הלוך ושוב, בעבור יעדים אחרים תוכלו לרכוש אפילו 2 כרטיסי טיסה בנקודות שצברתם רק מעצם ההצטרפות.

כך למשל לטיסות בעונת החורף, המחיר של כרטיס בונוס לבודפשט עומד על 15,200 נקודות בלבד (לכרטיס הלוך ושוב) למחזיקי כרטיס האשראי FLY CARD. כלומר, סה״כ 30,400 נקודות לשני כרטיסי טיסה. כרטיס טיסה הלוך ושוב לאתונה, סלוניקי, בוקרשט או איסטנבול יעלה לכם 14,000 נקודות וללרנקה או פאפוס רק 12,800. ביתרת הנקודות שנותרה לכם תוכלו אפילו לרכוש לעצמכם מוצר במתנה בחנות ה-FLY STORE.

במידה ותבחרו ביעד מבוקש יותר, או בטיסות לעונת הקיץ, שבה מחירי הכרטיסים בנקודות גבוהים יותר, תוכלו לקנות טיסת הלוך ושוב בשילוב עם טיסה לכיוון אחד שתרכשו בנקודות (ואת טיסת החזור תוכלו לרכוש בתשלום). יצוין, כי בעבור כרטיס בונוס לכיוון אחד תשלמו בדיוק חצי מהמחירים שציינו מעלה, כך למשל טיסה לכיוון אחד לבודפשט תעלה 7,600 נקודות בתוספת עלות המיסים.

נזכיר כי מספר כרטיסי הבונוס שמוצע על כל טיסה מוגבל ועל כן יש יתרון להזמנה זמן רב ככל הניתן מראש. באתר אל על ניתן למצוא מערכת לאיתור מושבי כרטיסי בונוס על הטיסות השונות לפני הזמנה.

יש לכם שאלות על מימוש המבצע? מוזמנים לשאול בקהילת חדשות תעופה.

תמונה: דוד דניאל