חברת הלואו קוסט הטראנס אטלנטית הצעירה נורס אטלנטיק מודיעה היום כי היא קיבלה תעודת מפעילה אווירי (AOC -Air Operator Certificate) מהרשויות בבריטניה. בכך תחזיק החברה שתי תעודות מפעיל – נורבגית ובריטית. התעודה החדשה תאפשר לחברה להפעיל טיסות ישירות משדות התעופה בבריטניה, כרגע בדגש על לונדון גטוויק, ליעדים בארה״ב. החברה בבריטניה קיבלה את השם Norse Atlantic UK.

כחלק מהפעילות שלה בבריטניה הודיעה החברה כי היא מפעילה טייסים וצוות אוויר מקומי.

בהודעה על קבלת התעודה הרשמית הודיעה חברת נורס כי היא שואפת להמשיך להפעיל טיסות לונדון ליעדים בארה״ב, בדגש על קווים שכרגע לא פועלים בהם טיסות ישירות או בקווים שסובלים מהיעדר היצע. עד כה הפעילה החברה טיסות מלונדון לניו יורק JFK כטיסת המשך לטיסה מאוסלו ללונדון שמתבצעת באותו מטוס.

מבדיקה במערכת ההזמנות עולה כי מחיר כרטיס טיסה של החברה מלונדון לניו יורק מתחיל ב-186$ לכיוון אחד, או 285$ לטיסת הלוך ושוב. מהבדיקה שלנו עולה כי ישנה זמינות גבוהה מאוד של כרטיסים במחיר זה עד סוף חודש מרץ. חברת התעופה שמציעה את המחיר הזול ביותר אחרי נורס היא JetBlue עם מחיר של 333$ לכרטיס הלוך ושוב בקו זה. כזכור, מחירי הבסיס של נורס, כיאה ללואו קוסט, כוללים תיק גב בלבד.

בנוסף לפעילותה מנורווגיה, כיום כבר מפעילה החברה טיסות לואו קוסט ישירות מברלין ל-2 יעדים בארה״ב: ניו יורק ולוס אנג׳לס.

כפי שפרסמנו לא מזמן, הסכם חדש של חברת נורס אטלנטיק יאפשר שילוב של טיסות של החברה עם טיסות של איזיג׳ט, על כרטיס יחיד.