חברת אייר אינדיה צפויה להרחיב את פעילותה בישראל החל מחודש אפריל הקרוב. חברת התעופה הלאומית של הודו תציע 5 טיסות שבועיות מתל אביב לדלהי בימי ראשון, שני, שלישי, חמישי ושבת במקום 3 טיסות עד חודש מרץ. על פי מערכת ההזמנות, גם הטיסות החדשות יופעלו במטוסי 787 דרימליינר.

הגברת הטיסות מתל אביב תאפשר לחברה להציע יותר טיסות המשך ליעדי פנים בתוך הודו כמו בנגלור, מומבאי, כלכותה וגואה אליהם תציע החברה טיסות קונקשן מתל אביב כאמור חמש פעמים בשבוע. להגדלת התדירות יתרון משמעותי גם בגזרת הקונקשנים למזרח כאשר החל מחודש אפריל תציע אייר אינדיה טיסות קונקשן ליעדים כמו בנגקוק וסינגפור 5 פעמים בשבוע עם עצירה בדלהי.

הטיסות לדלהי (טיסת AI140) ימשיכו לצאת בשעה 22:15 בערב מתל אביב ויינחתו בדלהי בשעה 06:55 בבוקר. מבדיקה במערכת ההזמנות עולה כי נכון לעכשיו מחירי הטיסות לדלהי מתחילים במחיר של 690$.

כזכור, לפני מספר חודשים היו אינדיקציות ראשונות לכך שאייר אינדיה מעוניינת להוסיף טיסות מתל אביב ליעדים  חדשים בהודו בהם בנגלור ומומבאי. מאז הטיסות כבר ירדו מלוח הטיסות וטרם שובצו מחדש או פורסמו למכירה ובינתיים גם פרסמנו שמשרד התחבורה שוקל להגביל טיסות שעוברות מעל לסעודיה ועומאן.

כזכור, מאז רכישתה של אייר אינדיה על ידי תאגיד טאטא ההודי, יש כוונה להפוך את אייר אינדיה לאחת מחברות התעופה המובילות בעולם. אחד מהצעדים שעליהם צפויה להכריז החברה ממש בימים הקרובים הוא תהליך רכש מאסיבי של כ-495 מטוסים צרים ורחבי גוף.

תגובה
  1. עכשיו שעומאן הסירה את המגבלות בקשר לטיסות לישראל מעל שטחה, אין שום התכנות לטיסות ליעדים בהודו עם קונקשן בדלהי בגלל המיקום הגאוגרפי של דלהי בתת היבשת והצורך למעקף של פקיסטן בקו לישראל (מעקף שאינו נדרש עבור טיסות ישירות לכל היעדים האחרים מלבד דלהי בהודו).

    משער שבקרוב חברות שונות יודיעו על טיסות ישירות לכל מיני יעדים בהודו.

    1. בנוסף בקונקשן בדלהי כמו בארהב נדרש לאסוף את המזוודות ולהפקיד אותן מחדש לטיסת ההמשך כך שגם בטיסות קונקשן עדיף לפעמים להגיע ליעד הסופי.

Comments are closed.