אחרי הוספת יעדי הנופש חאניה וקורפו, וכן החזרתו של קו הטיסה לאתונה, כעת נערכת ריינאייר גם לחורף 2024 עם טיסות ישירות חדשות מתל אביב לפולין.

החל מחודש נובמבר תחזור חברת ריינאייר להפעיל שתי טיסות שבועיות מתל אביב לפוזנן (פולין) בימים רביעי ושבת. טיסת FR9991 צפויה להמריא מתל אביב כאמור פעמיים בשבוע בשעה 11:40 ותנחת בפוזנן (קוד שדה״ת:POZ) בשעה 15:00 לאחר 4:20 שעות טיסה. הטיסות לפוזנן יתווספו לשתי טיסות שמפעילה ריינאייר כבר כיום מתל אביב לקרקוב באותם ימים בשבוע.

ריינאייר תהיה למעשה חברת התעופה היחידה שמפעילה טיסות ישירות בקו זה. עובדה זו יכולה גם להסביר את העובדה שלמרות שהטיסות רק פורסמו במערכת ההזמנות, הן נמכרות במחירי בסיס גבוהים למדי ביחס למחירים של חברת האולטרה לואו קוסט. מבדיקה שלנו במערכת איתור התעריפים של ריינאייר עולה כי המחירים כרגע מתחילים בכ-75 יורו לכיוון בתעריף הבסיס שכולל תיק גב בלבד.

לשם ההשוואה, ריינאייר מוכרת טיסות לקרקוב, במחיר של כ-35 יורו לכיוון לטיסה שאורכה כ-3:45 שעות. לקרקוב כבר מפעילות החברות וייז אייר ולוט בין 3-4 טיסות שבועיות מישראל, כך שהתחרות בקו זה מעט יותר גבוהה.

הטיסות יופעלו במטוסי 737 על ידי חברת Buzz, חברת תעופה פולנית שנרכשה על ידי חברת ריינאייר ומפעילה 64 מטוסים מבסיסי הפעילות שלה בוורשה וקרקוב בפולין. מטוסי החברה צבועים ברובם בצביעת ריינאייר, מלבד חלק קטן שעדיין צבוע בצביעה הצהובה הייחודית של Buzz עם לוגו הדבורה הייחודי שלה.

כפי שפרסמנו מוקדם יותר, ריינאייר הובילה בשנה שעברה בנתח השוק באירופה עם נתון המקביל ל-10.1% מכלל הטיסות באירופה. החברה חזרה לאחרונה למשא ומתן עם בואינג לרכש של מטוס 737Max נוספים, ככל הנראה תוך מיקוד בגרסה הגדולה יותר (-10) שיכולה להכיל מספר גדול יותר של נוסעים.